Suplování:   Pátek 22.12.2017 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.AE

           

ZKV

   

1.DC

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

   

1.IT

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

ZKV

 

1.MZ

           

ZKV

   

1.NA

     

TŘP

TŘP

ZKV

     

1.SP

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

   

2.AE

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

ZKV

 

2.CR

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

   

2.IT

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

ZKV

 

2.MZ

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

ZKV

 

2.NA

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

ZKV

 

2.ZA

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

   

3.AZ

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

ZKV

 

3.DC

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

   

3.EM

           

ZKV

   

3.IT

           

ZKV

ZKV

 

4.CS

     

TŘP

TŘP

ZKV

ZKV

ZKV

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Resl Martin

 

....

Bau

-

-

   

..

-

Reslová Štěpánka

 

Smu

Fan

..

..

..

..

-

-

Vrbová Lada

 

Chv

Sabo

..

-

..

..

-

-

Svobodová Zuzana

 

....

....

....

....

....

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Perlinger Jiří

3.hod

odpadá

ZCR

3.DC (CR)

 

Třídnické práce

Trlifajová Libuše

6.hod

odpadá

FYZ

2.MZ

 

Zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

FYZ

2.MZ

 

Zkrácené vyučování

Bašková Marcela

3.hod

odpadá

PRX

2.NA

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

PRX

2.NA

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

PEK

1.NA (1.sk)

 

Zkrácené vyučování

Bauerová Monika

2.hod

supl. (Rel)

MAM

1.NA

(U24)

 
 

3.hod

odpadá

EKO

2.AE

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

EKO

3.DC (CR)+

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

DMM

3.DC (Dop)

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

EKO

3.DC (CR)+

 

Zkrácené vyučování

Bočanová Marie

3.hod

odpadá

EKP

1.NA

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

PEK

1.NA (2.sk)

 

Zkrácené vyučování

Boubín Michal

3.hod

odpadá

DOP

1.DC (Dop)

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.AE (El)

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.AE (El)

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

ZBO

1.DC (Dop)

 

Zkrácené vyučování

Cedl Jindřich

3.hod

odpadá

SAZ

1.SP

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

STE

1.SP

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

MTR

1.IT (IN)

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

MTR

1.IT (IN)

 

Zkrácené vyučování

Čief Pavel

4.hod

odpadá

MTR

1.IT (TR)

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

MTR

1.IT (TR)

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

MTR

1.IT (TR)

 

Zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

MTR

2.IT (Tr.)

 

Zkrácené vyučování

Darchia Maia

3.hod

odpadá

ANJ

1.DC (CR)

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.AE (Ar)

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.AE (Ar)

 

Zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

SAJ

2.NA (1.sa)

 

Zkrácené vyučování

Fanta Jiří

2.hod

supl. (Res)

FYZ

2.AE

(U34)

 
 

3.hod

odpadá

ELE

2.MZ (Mch)

 

Třídnické práce

Havlová Jana

3.hod

odpadá

NEJ

3.DC (Dop)

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

TEL

1.DC

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

NEJ

3.DC (CR)

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

NEJ

1.DC (CR)

 

Zkrácené vyučování

Chvojka Miloslav

1.hod

spojeno (Vrb)

IKT

3.DC (CR)

(U33)

 
 

5.hod

odpadá

AUT

2.MZ (Mch)

 

Zkrácené vyučování

Jiráčková Martina

3.hod

odpadá

MAT

3.AZ (Zam)

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

IKT

2.CR (2.sk)

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

IKT

2.CR (2.sk)

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

MAT

3.AZ (Zam)

 

Zkrácené vyučování

Kadlec Vratislav

3.hod

odpadá

STM

3.DC (Stav)

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

STM

3.DC (Stav)

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

STK

3.DC (Stav)

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

STK

3.DC (Stav)

 

Zkrácené vyučování

Kuděj Milan

3.hod

odpadá

TEC

2.MZ (Zam)

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

OKR

3.AZ (Zam)

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

STE

2.MZ (Zam)

 

Zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

TEC

3.AZ (Zam)

 

Zkrácené vyučování

Machová Marta

4.hod

odpadá

STE

2.ZA

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

STE

2.ZA

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

SAZ

2.ZA

 

Zkrácené vyučování

Matějka Josef

3.hod

odpadá

INV

1.IT (IN)

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

INV

1.IT (IN)

 

Třídnické práce

 

7.hod

odpadá

INV

2.IT (In)

 

Zkrácené vyučování

Resl Martin

6.hod

odpadá

TEL

1.SP

 

Zkrácené vyučování

Sabouová Markéta

2.hod

supl. (Vrb)

PRN

4.CS

(U13)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

1.IT (TR)

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

PRN

1.NA

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.AZ

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

OBN

2.NA

 

Zkrácené vyučování

Slomková Renata

3.hod

odpadá

CJL

2.IT

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

CJL

2.IT

 

Třídnické práce

 

6.hod

odpadá

CJL

2.CR

 

Zkrácené vyučování

Smutná Dagmar

1.hod

supl. (Res)

CJL

2.AE

(TV1)

 
 

5.hod

odpadá

DEJ

1.DC

 

Zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

CJL

2.AE

 

Zkrácené vyučování

Šosová Milada

3.hod

odpadá

IKT

3.AZ (Ar)

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

IKT

3.AZ (Ar)

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

IKT

2.IT (1.ik)

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

IKT

2.IT (1.ik)

 

Zkrácené vyučování

Štěpánková Alena

5.hod

odpadá

IKT

1.SP

 

Zkrácené vyučování

Vaculíková Zdeňka

4.hod

odpadá

KAJ

2.CR (1.sk)

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

KAJ

2.CR (1.sk)

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

ANJ

4.CS

 

Zkrácené vyučování

Váňová Kateřina

3.hod

odpadá

MAT

2.CR

 

Třídnické práce

 

4.hod

odpadá

MAT

4.CS

 

Třídnické práce

 

5.hod

odpadá

MAT

2.NA

 

Zkrácené vyučování

 

6.hod

odpadá

MAT

3.AZ (Ar)

 

Zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

MAS

4.CS (1.sm)+

 

Zkrácené vyučování

Kotouč Antonín

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Zkrácené vyučování

Krejčí Josef

6.hod

odpadá

OVY

1.MZ (ST)

 

Zkrácené vyučování

Krpálek Tomáš

6.hod

odpadá

OVY

1.MZ (2.me)

 

Zkrácené vyučování

Kutman Václav

6.hod

odpadá

OVY

1.AE (EL)

 

Zkrácené vyučování

Martinek Pavel

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Zkrácené vyučování

Punčochář Petr

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Zkrácené vyučování

Vít Josef

6.hod

odpadá

OVY

1.MZ (1.me)

 

Zkrácené vyučování

Stupka Jiří

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Zkrácené vyučování

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Zkrácené vyučování

Změny v rozvrzích tříd:

1.NA

2.hod

MAM

 

(U24)

supluje

Bauerová Monika

(Rel)

2.AE

1.hod

CJL

 

(TV1)

supluje

Smutná Dagmar

(Res)

 

2.hod

FYZ

 

(U34)

supluje

Fanta Jiří

(Res)

3.DC

1.hod

IKT

CR

(U33)

spojí

Chvojka Miloslav

(Vrb)

4.CS

2.hod

PRN

 

(U13)

supluje

Sabouová Markéta

(Vrb)

 

 

Suplování:   Pondělí 25.12.2017 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Úterý 26.12.2017 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Středa 27.12.2017 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.12.2017 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

 

Suplování:   Pátek 29.12.2017 (Sudy tyden)

Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé - nejsou
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů - nejsou
Změny v rozvrzích tříd - nejsou

 

Zpracováno v systému Bakaláři