Suplování:   Pondělí 18.6.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.NA

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

3.AZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3.DC

     

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.EM

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3.IT

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

4.CS

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bašková Marcela

 

..

..

Šos

Hav

Slom

Boč

-

-

Bauerová Monika

 

Res

Trl

Res

Boč

..

..

..

 

Fanta Jiří

 

-

Rel

Bou

         

Chvojka Miloslav

 

Mch

Mch

-

         

Měchurová Denisa

     

-

..

Sabo

..

..

..

Matějka Josef

         

..

..

..

-

Vrbová Lada

 

Darc

Měch

-

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

U11

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

U12

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

U13

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Trlifajová Libuše

2.hod

supl. (Bau)

FYZ

2.CR

(U23)

 
 

4.hod

změna

FYZ

2.CR

(U02)

 

Bočanová Marie

4.hod

spojeno (Bau)

DMM

3.DC (Dop)

(U04)

 
 

6.hod

spojeno (Baš)

PEK

1.NA (1.sk)

(D33)

 
 

6.hod

změna

PEK

1.NA (2.sk)

(D33)

 

Boubín Michal

1.hod

změna

ANJ

2.IT (2.ik)

(U01)

 
 

3.hod

spojeno (Fan)

TEC

2.AE (El)

(U32)

 

Darchia Maia

1.hod

spojeno (Vrb)

IKT

3.DC (Stav)+

(D21)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

3.DC (CR)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ANJ

3.DC (CR)

 

Obecná absence třídy

Havlová Jana

4.hod

supl. (Baš)

TEL

1.DC

(TV2)

 

Kadlec Vratislav

3.hod

odpadá

PRB

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

 

4.hod

odpadá

POS

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

 

7.hod

odpadá

INS

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

Kuděj Milan

1.hod

odpadá

TEC

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

Měchurová Denisa

2.hod

změna

PRČ

3.DC (CR)

(U02)

 
 

2.hod

spojeno (Vrb)

IKT

3.DC (Stav)+

(U02)

 

Machová Marta

1.hod

spojeno (Chv)

AUT

2.MZ (Mch)

(U21)

 
 

2.hod

spojeno (Chv)

AUT

2.MZ (Mch)

(U21)

 

Resl Martin

2.hod

spojeno (Fan)

ELM

2.AE (El)

(U32)

 
 

3.hod

odpadá

TEL

2.NA

 

Maturitní ročníky

Reslová Štěpánka

1.hod

supl. (Bau)

PSY

1.NA

(U24)

 
 

2.hod

odpadá

TEL

3.AZ

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

supl. (Bau)

OBN

2.IT

(U01)

 

Sabouová Markéta

3.hod

odpadá

ANJ

3.AZ

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

supl. (Měch)

OBN

2.CR

(U23)

 

Slomková Renata

1.hod

odpadá

CJL

4.CS

 

Maturitní ročníky

 

4.hod

odpadá

CJL

2.NA

 

Maturitní ročníky

 

5.hod

supl. (Baš)

DEJ

1.NA

(U24)

 

Smola Jiří

2.hod

změna

ANJ

1.DC (Dop)

(U22)

 
 

3.hod

změna

ANJ

1.DC (Dop)

(U22)

 

Smutná Dagmar

1.hod

změna

CJL

1.DC

(U23)

 

Šosová Milada

1.hod

odpadá

ARA

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

spojeno (Baš)

PEK

2.CR (1.sk)

(D31)

 
 

4.hod

odpadá

ARA

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

ARA

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

POG

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

POG

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

8.hod

odpadá

PRO

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

Vaculíková Zdeňka

2.hod

odpadá

ANJ

4.CS

 

Maturitní ročníky

 

3.hod

odpadá

KAJ

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

 

4.hod

odpadá

KAJ

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

Vrbová Lada

4.hod

odpadá

IKT

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

IKT

3.DC (CR)

 

Obecná absence třídy

Žáček Jiří

5.hod

odpadá

STK

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

 

6.hod

odpadá

STK

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

Kotouč Antonín

1.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

Martinek Pavel

1.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

Punčochář Petr

1.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

Stupka Jiří

1.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

1.DC

1.hod

CJL

 

(U23)

změna

Smutná Dagmar

 
 

2.hod

ANJ

Dop

(U22)

změna

Smola Jiří

 
 

3.hod

ANJ

Dop

(U22)

změna

Smola Jiří

 
 

4.hod

TEL

 

(TV2)

supluje

Havlová Jana

(Baš)

1.NA

1.hod

PSY

 

(U24)

supluje

Reslová Štěpánka

(Bau)

 

5.hod

DEJ

 

(U24)

supluje

Slomková Renata

(Baš)

 

6.hod

PEK

1.sk

(D33)

spojí

Bočanová Marie

(Baš)

 

6.hod

PEK

2.sk

(D33)

změna

Bočanová Marie

 

2.AE

2.hod

ELM

El

(U32)

spojí

Resl Martin

(Fan)

 

3.hod

TEC

El

(U32)

spojí

Boubín Michal

(Fan)

2.CR

2.hod

FYZ

 

(U23)

supluje

Trlifajová Libuše

(Bau)

 

3.hod

PEK

1.sk

(D31)

spojí

Šosová Milada

(Baš)

 

4.hod

FYZ

 

(U02)

změna

Trlifajová Libuše

 
 

5.hod

OBN

 

(U23)

supluje

Sabouová Markéta

(Měch)

2.IT

1.hod

ANJ

2.ik

(U01)

změna

Boubín Michal

 
 

3.hod

OBN

 

(U01)

supluje

Reslová Štěpánka

(Bau)

2.MZ

1.hod

AUT

Mch

(U21)

spojí

Machová Marta

(Chv)

 

2.hod

AUT

Mch

(U21)

spojí

Machová Marta

(Chv)

 

7.hod

EKO

   

odpadá

 

(Bau)

3.DC

1.hod

IKT

Dop

(D21)

spojí

Darchia Maia

(Vrb)

 

1.hod

IKT

Stav

(D21)

spojí

Darchia Maia

(Vrb)

 

2.hod

PRČ

CR

(U02)

změna

Měchurová Denisa

 
 

2.hod

IKT

Dop

(U02)

spojí

Měchurová Denisa

(Vrb)

 

2.hod

IKT

Stav

(U02)

spojí

Měchurová Denisa

(Vrb)

 

4.hod

DMM

Dop

(U04)

spojí

Bočanová Marie

(Bau)

 

 

Suplování:   Úterý 19.6.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

2.IT

           

Absc

Absc

Absc

2.NA

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

3.AZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3.EM

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3.IT

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

4.CS

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bašková Marcela

 

..

Smu

..

Bou

Fan

-

-

-

Bauerová Monika

 

Slom

Darc

Boč

-

..

-

-

 

Fanta Jiří

 

-

-

           

Krajdl Aleš

           

..

..

..

Krajdl Aleš

 

-

-

-

-

       

Kuděj Milan

         

Chv

Chv

   

Měchurová Denisa

         

-

Sabo

   

Matějka Josef

-

-

-

-

-

-

     

Rybárová Václava

 

Chv

Ště

Ced

Ced

Slom

     

Vrbová Lada

 

-

-

..

         

Klečková Miluše

-

Lor

....

..

..

....

..

-

-

Nováková Šárka

 

..

Čej

Čej

..

..

     

Soukupová Vlasta

 

Lor

Lej

....

Lej

Hos

     

Šavlová Blanka

 

....

Lej

Lor

..

..

     

Volfová Vladislava

     

Lor

..

-

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

U11

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

U12

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

U13

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Trlifajová Libuše

3.hod

změna

FYZ

1.DC

(U21)

 

Bočanová Marie

3.hod

supl. (Bau)

EKP

1.NA

(U24)

 
 

5.hod

změna

EKO

1.DC

(U21)

 

Boubín Michal

4.hod

spojeno (Baš)

PEK

2.AE (Ar)

(U32)

 
 

6.hod

odpadá

OBN

3.AZ

 

Závěrečné zkoušky

Cedl Jindřich

3.hod

supl. (Ryb)

MAT

1.IT

(U43)

 
 

4.hod

supl. (Ryb)

MAT

2.IT

(U34)

 

Darchia Maia

2.hod

supl. (Bau)

ANJ

3.DC (CR)

(U02)

 
 

7.hod

odpadá

SAJ

2.NA (1.sa)

 

Maturitní ročníky

Fanta Jiří

5.hod

spojeno (Baš)

PEK

2.AE (Ar)

(U43)

 

Havlová Jana

4.hod

odpadá

NEJ

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

 

5.hod

odpadá

OBN

4.CS

 

Maturitní ročníky

Chvojka Miloslav

1.hod

supl. (Ryb)

MAT

1.DC

(U23)

 
 

5.hod

spojeno (Kudě)

OKR

2.MZ (Zam)

(U33)

 
 

6.hod

spojeno (Kudě)

OKR

2.MZ (Zam)

(U33)

 

Kadlec Vratislav

4.hod

odpadá

INS

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

Kuděj Milan

4.hod

odpadá

OKR

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

TEC

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

Měchurová Denisa

1.hod

odpadá

CER

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

 

2.hod

odpadá

PRX

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

 

4.hod

odpadá

ZBO

2.NA

 

Maturitní ročníky

Reslová Štěpánka

5.hod

změna

PSP

3.DC (CR)+

(U02)

 
 

7.hod

změna

OBN

2.MZ

(U01)

 

Sabouová Markéta

1.hod

změna

ANJ

2.MZ (Zam)

(D21)

 
 

2.hod

změna

ANJ

2.MZ (Zam)

(D22)

 
 

6.hod

supl. (Měch)

PRN

1.NA

(U24)

 

Slomková Renata

1.hod

supl. (Bau)

CJL

2.CR

(U21)

 
 

2.hod

odpadá

CJL

2.NA

 

Maturitní ročníky

 

5.hod

supl. (Ryb)

CJL

2.IT

(U34)

 

Smutná Dagmar

2.hod

supl. (Baš)

CJL

1.DC

(U32)

 
 

3.hod

změna

CJL

2.MZ

(U23)

 
 

4.hod

změna

DEJ

1.DC

(U21)

 
 

5.hod

odpadá

DEJ

2.NA

 

Maturitní ročníky

Šosová Milada

1.hod

odpadá

PRO

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OKR

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OKR

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

Štěpánková Alena

2.hod

supl. (Ryb)

CJL

1.IT

(U43)

 

Vaculíková Zdeňka

3.hod

odpadá

ANJ

4.CS

 

Maturitní ročníky

Váňová Kateřina

6.hod

odpadá

MAT

4.CS

 

Maturitní ročníky

 

7.hod

odpadá

MAS

4.CS (1.sm)+

 

Maturitní ročníky

Žáček Jiří

0.hod

odpadá

STK

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

 

1.hod

odpadá

STK

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

 

2.hod

odpadá

STK

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

Kotouč Antonín

1.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

Martinek Pavel

1.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

Punčochář Petr

1.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

Stupka Jiří

1.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

1.DC

1.hod

MAT

 

(U23)

supluje

Chvojka Miloslav

(Ryb)

 

2.hod

CJL

 

(U32)

supluje

Smutná Dagmar

(Baš)

 

3.hod

FYZ

 

(U21)

změna

Trlifajová Libuše

 
 

4.hod

DEJ

 

(U21)

změna

Smutná Dagmar

 
 

5.hod

EKO

 

(U21)

změna

Bočanová Marie

 

1.IT

2.hod

CJL

 

(U43)

supluje

Štěpánková Alena

(Ryb)

 

3.hod

MAT

 

(U43)

supluje

Cedl Jindřich

(Ryb)

1.NA

3.hod

EKP

 

(U24)

supluje

Bočanová Marie

(Bau)

 

6.hod

PRN

 

(U24)

supluje

Sabouová Markéta

(Měch)

2.AE

4.hod

PEK

Ar

(U32)

spojí

Boubín Michal

(Baš)

 

5.hod

PEK

Ar

(U43)

spojí

Fanta Jiří

(Baš)

2.CR

1.hod

CJL

 

(U21)

supluje

Slomková Renata

(Bau)

2.IT

4.hod

MAT

 

(U34)

supluje

Cedl Jindřich

(Ryb)

 

5.hod

CJL

 

(U34)

supluje

Slomková Renata

(Ryb)

2.MZ

1.hod

ANJ

Zam

(D21)

změna

Sabouová Markéta

 
 

2.hod

ANJ

Zam

(D22)

změna

Sabouová Markéta

 
 

3.hod

CJL

 

(U23)

změna

Smutná Dagmar

 
 

5.hod

OKR

Zam

(U33)

spojí

Chvojka Miloslav

(Kudě)

 

6.hod

OKR

Zam

(U33)

spojí

Chvojka Miloslav

(Kudě)

 

7.hod

OBN

 

(U01)

změna

Reslová Štěpánka

 

3.DC

2.hod

ANJ

CR

(U02)

supluje

Darchia Maia

(Bau)

 

5.hod

PSP

Dop

(U02)

změna

Reslová Štěpánka

 
 

5.hod

PSP

CR

(U02)

změna

Reslová Štěpánka

 

 

 

Suplování:   Středa 20.6.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.IT

 

Absc

Absc

Absc

         

1.NA

     

Absc

Absc

       

2.AE

               

ZKV

2.IT

 

Absc

Absc

Absc

       

ZKV

2.MZ

               

ZKV

2.NA

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

3.AZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3.EM

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3.IT

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

4.CS

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bašková Marcela

 

Kad

Kad

-

-

Rel

Rel

-

-

Bauerová Monika

 

....

Rel

-

..

-

Kad

-

 

Boubín Michal

 

Vac

Hav

Sabo

         

Čief Pavel

 

..

-

-

         

Darchia Maia

 

SM

-

..

-

Bou

..

..

-

Jiráčková Martina

 

-

..

..

..

Vrb

Vrb

-

-

Krajdl Aleš

 

..

..

..

         

Měchurová Denisa

 

Kad

Kad

-

..

-

     

Matějka Josef

..

Rel

Vrb

-

-

Či

Či

..

..

Smutná Dagmar

     

Vac

-

       

Šosová Milada

 

-

-

Res

         

Svobodová Zuzana

 

Trl

Trl

Trl

         

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

U11

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

U12

 

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

U13

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Perlinger Jiří

1.hod

odpadá

ZCR

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

 

2.hod

změna

ZCR

2.CR

(U03)

 
 

3.hod

změna

ZCR

3.DC (CR)

(U03)

 
 

4.hod

odpadá

ZCR

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

Trlifajová Libuše

1.hod

supl. (Svo)

OVY

1.AE (AR)

(mim)

 
 

2.hod

supl. (Svo)

OVY

1.AE (AR)

(mim)

 
 

3.hod

supl. (Svo)

OVY

1.AE (AR)

(mim)

 

Bočanová Marie

1.hod

odpadá

EKP

2.NA

 

Maturitní ročníky

 

6.hod

odpadá

PEK

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

PEK

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

Boubín Michal

4.hod

změna

ANJ

2.IT (2.ik)

(U02)

 
 

5.hod

spojeno (Darc)

ANJ

2.AE (Ar)

(U04)

 

Čief Pavel

5.hod

změna

VYZ

1.IT (TR)

(U32)

 
 

5.hod

spojeno (Mat)

VYT

1.IT (IN)

(U32)

 
 

6.hod

spojeno (Mat)

VYT

1.IT (IN)

(U32)

 
 

6.hod

změna

TEC

1.IT (TR)

(U32)

 
 

8.hod

odpadá

VYZ

2.IT (Tr.)

 

Zkrácené vyučování

Fanta Jiří

8.hod

odpadá

ELE

2.MZ (Mch)

 

Zkrácené vyučování

Havlová Jana

2.hod

změna

ZCR

1.DC (CR)

(U23)

 
 

2.hod

spojeno (Bou)

DOP

1.DC (Dop)

(U23)

 
 

5.hod

odpadá

NEJ

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

Kadlec Vratislav

1.hod

změna

POS

3.DC (Stav)

(U02)

 
 

1.hod

spojeno (Baš)

PRX

3.DC (Dop)

(U02)

 
 

2.hod

změna

STM

3.DC (Stav)

(U02)

 
 

2.hod

spojeno (Baš)

PRX

3.DC (Dop)

(U02)

 
 

4.hod

odpadá

PRB

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

 

5.hod

odpadá

POS

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

 

6.hod

supl. (Bau)

MAT

2.IT

(U01)

 

Kuděj Milan

1.hod

změna

TEC

2.MZ (Zam)

(D21)

 
 

3.hod

odpadá

STE

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

změna

OKR

2.MZ (Zam)

(D11)

 
 

8.hod

odpadá

TEC

2.MZ (Zam)

 

Zkrácené vyučování

Resl Martin

1.hod

supl. (Mat)

TEL

2.IT (In)

(TV1)

 
 

2.hod

supl. (Bau)

FYZ

2.AE

(U01)

 
 

5.hod

supl. (Baš)

ZPV

1.NA

(U24)

 
 

6.hod

supl. (Baš)

ZPV

1.NA

(U24)

 

Reslová Štěpánka

1.hod

odpadá

TEL

3.AZ

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

supl. (Šos)

PSY

2.AE (Ar)

(D33)

 

Sabouová Markéta

1.hod

změna

OBN

2.CR

(U03)

 
 

3.hod

spojeno (Bou)

ANJ

2.IT (2.ik)

(U01)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

3.AZ

 

Závěrečné zkoušky

Slomková Renata

2.hod

odpadá

CJL

4.CS

 

Maturitní ročníky

Smola Jiří

1.hod

spojeno (Darc)

ANJ

1.DC (CR)

(D32)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

2.NA (2.sk)

 

Maturitní ročníky

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.NA (2.sk)

 

Maturitní ročníky

Šosová Milada

8.hod

odpadá

ARA

2.AE (Ar)

 

Zkrácené vyučování

Štěpánková Alena

8.hod

odpadá

IKT

2.AE (El)

 

Zkrácené vyučování

Vaculíková Zdeňka

1.hod

supl. (Bou)

ANJ

1.IT (IN)

(U01)

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

2.NA (1.sk)

 

Maturitní ročníky

 

3.hod

supl. (Smu)

CJL

2.MZ

(U04)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

2.NA (1.sk)

 

Maturitní ročníky

Váňová Kateřina

2.hod

odpadá

MAT

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

MAT

1.NA

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MAT

2.NA

 

Maturitní ročníky

Vrbová Lada

2.hod

supl. (Mat)

PLY

2.IT (In)

(U40)

 
 

3.hod

odpadá

IKT

2.NA (1.ik)

 

Maturitní ročníky

 

4.hod

odpadá

IKT

2.NA (1.ik)

 

Maturitní ročníky

 

5.hod

spojeno (Jir)

IKT

1.DC (1.sk)

(U40)

 
 

6.hod

spojeno (Jir)

IKT

1.DC (1.sk)

(U40)

 

Kotouč Antonín

1.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

Martinek Pavel

1.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

Punčochář Petr

1.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

Stupka Jiří

1.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

1.AE

1.hod

OVY

AR

(mim)

supluje

Trlifajová Libuše

(Svo)

 

2.hod

OVY

AR

(mim)

supluje

Trlifajová Libuše

(Svo)

 

3.hod

OVY

AR

(mim)

supluje

Trlifajová Libuše

(Svo)

1.DC

1.hod

ANJ

CR

(D32)

spojí

Smola Jiří

(Darc)

 

2.hod

ZCR

CR

(U23)

změna

Havlová Jana

 
 

2.hod

DOP

Dop

(U23)

spojí

Havlová Jana

(Bou)

 

5.hod

IKT

1.sk

(U40)

spojí

Vrbová Lada

(Jir)

 

6.hod

IKT

1.sk

(U40)

spojí

Vrbová Lada

(Jir)

1.IT

0.hod

STK

IN

 

odpadá

 

(Mat)

 

1.hod

ANJ

IN

(U01)

supluje

Vaculíková Zdeňka

(Bou)

 

5.hod

VYZ

TR

(U32)

změna

Čief Pavel

 
 

5.hod

VYT

IN

(U32)

spojí

Čief Pavel

(Mat)

 

6.hod

VYT

IN

(U32)

spojí

Čief Pavel

(Mat)

 

6.hod

TEC

TR

(U32)

změna

Čief Pavel

 

1.NA

5.hod

ZPV

 

(U24)

supluje

Resl Martin

(Baš)

 

6.hod

ZPV

 

(U24)

supluje

Resl Martin

(Baš)

2.AE

2.hod

FYZ

 

(U01)

supluje

Resl Martin

(Bau)

 

3.hod

PSY

Ar

(D33)

supluje

Reslová Štěpánka

(Šos)

 

5.hod

ANJ

Ar

(U04)

spojí

Boubín Michal

(Darc)

2.CR

1.hod

OBN

 

(U03)

změna

Sabouová Markéta

 
 

2.hod

ZCR

 

(U03)

změna

Perlinger Jiří

 

2.IT

1.hod

TEL

In

(TV1)

supluje

Resl Martin

(Mat)

 

2.hod

PLY

In

(U40)

supluje

Vrbová Lada

(Mat)

 

3.hod

ANJ

2.ik

(U01)

spojí

Sabouová Markéta

(Bou)

 

4.hod

ANJ

2.ik

(U02)

změna

Boubín Michal

 
 

6.hod

MAT

 

(U01)

supluje

Kadlec Vratislav

(Bau)

 

7.hod

VYT

In

 

odpadá

 

(Mat)

2.MZ

1.hod

TEC

Zam

(D21)

změna

Kuděj Milan

 
 

3.hod

CJL

 

(U04)

supluje

Vaculíková Zdeňka

(Smu)

 

4.hod

OKR

Zam

(D11)

změna

Kuděj Milan

 

3.DC

1.hod

POS

Stav

(U02)

změna

Kadlec Vratislav

 
 

1.hod

CER

CR

(U02)

spojí

Kadlec Vratislav

(Měch)

 

1.hod

PRX

Dop

(U02)

spojí

Kadlec Vratislav

(Baš)

 

2.hod

STM

Stav

(U02)

změna

Kadlec Vratislav

 
 

2.hod

CER

CR

(U02)

spojí

Kadlec Vratislav

(Měch)

 

2.hod

PRX

Dop

(U02)

spojí

Kadlec Vratislav

(Baš)

 

3.hod

ZCR

CR

(U03)

změna

Perlinger Jiří

 

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.6.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.AE

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.DC

     

Absc

Absc

       

1.IT

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

1.MZ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.NA

     

Absc

Absc

       

1.SP

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

2.AE

     

Absc

Absc

       

2.CR

     

Absc

Absc

       

2.IT

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.MZ

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

2.NA

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

2.ZA

     

Absc

Absc

       

3.AZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3.DC

 

Absc

Absc

Absc

Absc

       

3.EM

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3.IT

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

4.CS

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bašková Marcela

 

-

-

-

..

..

Měch

-

-

Krajdl Aleš

..

....

-

..

..

-

..

-

-

Matějka Josef

..

-

-

Mch

Mch

Kudě

Kudě

-

..

Novotný Jan

 

..

..

..

..

..

..

..

 

Krejčí Josef

-

..

..

..

..

..

..

-

-

Kutman Václav

-

..

..

..

..

..

..

-

-

Klečková Miluše

 

Lor

..

....

..

       

Nováková Šárka

 

..

..

..

....

..

-

-

-

Šavlová Blanka

-

Lor

Vlf

..

-

Lor

..

-

-

Bláhovcová Jitka

-

....

....

....

....

....

....

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

U43

 

Absc

Absc

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bauerová Monika

1.hod

odpadá

MGC

3.DC (CR)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

EKO

3.AZ

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

EKO

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

Bočanová Marie

1.hod

odpadá

EKP

2.NA

 

Maturitní ročníky

 

3.hod

odpadá

EKO

1.DC

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEK

2.NA (1.ik)

 

Maturitní ročníky

 

5.hod

odpadá

PEK

2.NA (1.ik)

 

Maturitní ročníky

 

7.hod

odpadá

EKP

2.NA

 

Maturitní ročníky

Boubín Michal

4.hod

odpadá

ANJ

1.IT (IN)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PIS

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

8.hod

odpadá

PIS

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

Čief Pavel

4.hod

odpadá

MTR

1.IT (TR)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MTR

2.IT (Tr.)

 

Obecná absence třídy

Darchia Maia

3.hod

odpadá

DEU

2.AE (Ar)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ANJ

1.NA (1.sk)

 

Obecná absence třídy

Fanta Jiří

1.hod

změna

ELM

2.AE (El)

(U33)

 
 

3.hod

odpadá

ESP

2.AE (El)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEC

2.AE (El)

 

Obecná absence třídy

Havlová Jana

2.hod

odpadá

NEJ

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

 

3.hod

odpadá

NEJ

3.DC (Dop)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NEJ

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

Chvojka Miloslav

1.hod

odpadá

OKR

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OKR

1.SP

 

Obecná absence třídy

Kadlec Vratislav

2.hod

odpadá

POS

4.CS (Ps)

 

Maturitní ročníky

Kuděj Milan

3.hod

odpadá

OKR

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OKR

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

supl. (Mat)

INV

2.IT (In)

(U32)

 
 

6.hod

supl. (Mat)

VYT

2.IT (In)

(U32)

 
 

7.hod

odpadá

STE

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

Měchurová Denisa

2.hod

odpadá

PRČ

3.DC (CR)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ZBO

2.NA

 

Maturitní ročníky

 

4.hod

odpadá

ZBO

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

ZBO

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

spojeno (Baš)

PRX

3.DC (Dop)

(D31)

 

Machová Marta

2.hod

změna

MAT

2.AE (El)

(U33)

 
 

3.hod

supl. (Mat)

TKR

2.IT (In)

(U32)

 
 

4.hod

supl. (Mat)

TKR

2.IT (In)

(U32)

 

Resl Martin

1.hod

odpadá

TEL

1.IT

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEL

2.NA

 

Maturitní ročníky

 

3.hod

odpadá

EKL

2.CR

 

Obecná absence třídy

Reslová Štěpánka

3.hod

odpadá

TEL

2.MZ

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEL

2.ZA

 

Obecná absence třídy

Rybárová Václava

1.hod

odpadá

MAT

2.MZ

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

1.IT

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

1.DC

 

Obecná absence třídy

Sabouová Markéta

1.hod

odpadá

ANJ

3.AZ

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

ANJ

2.MZ (Zam)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PRN

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

Slomková Renata

3.hod

odpadá

CJL

4.CS

 

Maturitní ročníky

 

4.hod

odpadá

DEK

2.CR

 

Obecná absence třídy

Smola Jiří

3.hod

odpadá

ANJ

1.NA (2.sk)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.DC (Stav)+

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.NA (2.sk)

 

Maturitní ročníky

Smutná Dagmar

2.hod

odpadá

CJL

3.AZ

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

CJL

2.MZ

 

Obecná absence třídy

Šosová Milada

3.hod

odpadá

ARA

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

PRO

2.AE (Ar)

 

Obecná absence třídy

Štěpánková Alena

2.hod

odpadá

CJL

1.IT

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

2.ZA

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PSP

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

Švepeš Zdeněk

1.hod

odpadá

LOG

3.DC (Dop)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

DOP

3.DC (Dop)

 

Obecná absence třídy

Utratil Karel

3.hod

odpadá

TEC

1.SP

 

Obecná absence třídy

Vaculíková Zdeňka

1.hod

odpadá

ANJ

4.CS

 

Maturitní ročníky

 

2.hod

odpadá

ANJ

2.MZ (Mch)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

KAJ

3.DC (CR)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

KAJ

3.DC (CR)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ANJ

2.NA (1.sk)

 

Maturitní ročníky

Vrbová Lada

3.hod

odpadá

IKT

1.NA (1.sk)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

IKT

1.NA (2.sk)

 

Obecná absence třídy

Kotouč Antonín

1.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

Krpálek Tomáš

1.hod

odpadá

OVY

1.MZ (2.me)

   
 

2.hod

odpadá

OVY

1.MZ (2.me)

   

Martinek Pavel

1.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

Punčochář Petr

1.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

Vít Josef

1.hod

odpadá

OVY

1.MZ (1.me)

   
 

2.hod

odpadá

OVY

1.MZ (1.me)

   

Stupka Jiří

1.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

Změny v rozvrzích tříd:

1.IT

0.hod

INV

IN

 

odpadá

 

(Mat)

2.AE

1.hod

ELM

El

(U33)

změna

Fanta Jiří

 
 

2.hod

MAT

El

(U33)

změna

Machová Marta

 

2.IT

3.hod

TKR

In

(U32)

supluje

Machová Marta

(Mat)

 

4.hod

TKR

In

(U32)

supluje

Machová Marta

(Mat)

 

5.hod

INV

In

(U32)

supluje

Kuděj Milan

(Mat)

 

6.hod

VYT

In

(U32)

supluje

Kuděj Milan

(Mat)

3.DC

6.hod

PRX

Dop

(D31)

spojí

Měchurová Denisa

(Baš)

 

 

Suplování:   Pátek 22.6.2018 (Lichy tyden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

1.DC

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.IT

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.MZ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.NA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.SP

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.AE

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.CR

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.IT

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.MZ

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.NA

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

2.ZA

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.AZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3.DC

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.EM

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

3.IT

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

ZZ

4.CS

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Bašková Marcela

 

..

..

..

..

-

-

-

-

Bauerová Monika

-

-

-

..

..

..

..

-

-

Bočanová Marie

-

..

..

..

-

-

-

-

-

Boubín Michal

-

..

..

..

..

..

..

-

-

Havlová Jana

-

-

..

..

..

..

..

-

-

Jiráčková Martina

 

..

..

..

..

..

..

-

-

Kadlec Vratislav

-

..

-

..

..

..

..

-

-

Machová Marta

-

..

..

-

..

..

..

-

-

Matějka Josef

..

..

..

..

..

-

-

..

-

Resl Martin

-

....

-

-

-

..

..

..

-

Reslová Štěpánka

-

..

..

..

..

..

..

-

-

Smutná Dagmar

-

-

..

-

-

..

-

..

-

Štěpánková Alena

-

..

..

-

-

..

-

-

-

Vaculíková Zdeňka

-

..

-

-

..

..

..

-

-

Lejskeová Hana

-

..

..

..

..

..

-

-

-

Klečková Miluše

-

-

....

..

..

..

..

-

-

Lorenzová Jana

-

..

..

..

..

..

....

-

-

Nováková Šárka

 

..

..

..

..

..

-

-

-

Šavlová Blanka

-

..

..

..

....

..

..

....

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Perlinger Jiří

1.hod

odpadá

ZCR

4.CS (Cer)

 

Maturitní ročníky

 

2.hod

odpadá

ZCR

2.CR

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ZCR

3.DC (CR)

   

Trlifajová Libuše

6.hod

odpadá

FYZ

2.MZ

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FYZ

2.MZ

 

Obecná absence třídy

Cedl Jindřich

1.hod

odpadá

STE

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

SAZ

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

SAZ

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

STE

1.SP

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MTR

1.IT (IN)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MTR

1.IT (IN)

 

Obecná absence třídy

Čief Pavel

1.hod

odpadá

MTR

2.IT (Tr.)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MTR

2.IT (Tr.)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MTR

1.IT (TR)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MTR

1.IT (TR)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MTR

1.IT (TR)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MTR

2.IT (Tr.)

 

Obecná absence třídy

Darchia Maia

2.hod

odpadá

DEU

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

ANJ

1.DC (CR)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ANJ

2.AE (Ar)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ANJ

2.AE (Ar)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

SAJ

2.NA (1.sa)

 

Maturitní ročníky

Fanta Jiří

3.hod

odpadá

ELE

2.MZ (Mch)

 

Obecná absence třídy

Chvojka Miloslav

1.hod

odpadá

RMV

3.DC (Dop)

   
 

5.hod

odpadá

AUT

2.MZ (Mch)

 

Obecná absence třídy

Kuděj Milan

2.hod

odpadá

STE

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

TEC

2.MZ (Zam)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OKR

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

STE

2.MZ (Zam)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

TEC

3.AZ (Zam)

 

Závěrečné zkoušky

Sabouová Markéta

1.hod

odpadá

ANJ

2.MZ (Zam)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ANJ

1.IT (TR)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PRN

1.NA

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ANJ

3.AZ

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OBN

2.NA

 

Maturitní ročníky

Slomková Renata

1.hod

odpadá

CJL

2.NA

 

Maturitní ročníky

 

2.hod

odpadá

CJL

2.NA

 

Maturitní ročníky

 

3.hod

odpadá

CJL

2.IT

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

2.IT

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CJL

2.CR

 

Obecná absence třídy

Šosová Milada

0.hod

odpadá

POG

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

1.hod

odpadá

PEK

1.DC (1.sk)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

IKT

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

IKT

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

IKT

2.IT (1.ik)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

IKT

2.IT (1.ik)

 

Obecná absence třídy

Váňová Kateřina

1.hod

odpadá

MAT

1.NA

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

3.DC

   
 

3.hod

odpadá

MAT

2.CR

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

4.CS

 

Maturitní ročníky

 

5.hod

odpadá

MAT

2.NA

 

Maturitní ročníky

 

6.hod

odpadá

MAT

3.AZ (Ar)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

MAS

4.CS (1.sm)+

 

Maturitní ročníky

Vrbová Lada

1.hod

odpadá

IKT

3.DC (CR)

   
 

2.hod

odpadá

IKT

4.CS

 

Maturitní ročníky

 

3.hod

odpadá

IKT

4.CS

 

Maturitní ročníky

 

5.hod

odpadá

IKT

2.IT (2.ik)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

IKT

2.IT (2.ik)

 

Obecná absence třídy

Kotouč Antonín

1.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (El)

 

Závěrečné zkoušky

Krejčí Josef

1.hod

odpadá

OVY

1.MZ (ST)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVY

1.MZ (ST)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

1.MZ (ST)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

1.MZ (ST)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

1.MZ (ST)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

1.MZ (ST)

 

Obecná absence třídy

Krpálek Tomáš

1.hod

odpadá

OVY

1.MZ (2.me)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVY

1.MZ (2.me)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

1.MZ (2.me)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

1.MZ (2.me)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

1.MZ (2.me)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

1.MZ (2.me)

 

Obecná absence třídy

Martinek Pavel

1.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.EM (Mch)

 

Závěrečné zkoušky

Punčochář Petr

1.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Ins)

 

Závěrečné zkoušky

Vít Josef

1.hod

odpadá

OVY

1.MZ (1.me)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OVY

1.MZ (1.me)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OVY

1.MZ (1.me)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OVY

1.MZ (1.me)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OVY

1.MZ (1.me)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OVY

1.MZ (1.me)

 

Obecná absence třídy

Stupka Jiří

1.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

 

7.hod

odpadá

OVY

3.IT (Tr)

 

Závěrečné zkoušky

Pedagogický dohled u třídy:

1.DC, 0.- 8. hod - Havlová Jana

1.IT, 0.- 8. hod - Boubín Michal

1.MZ, 0.- 8. hod - Vaculíková Zdeňka

1.NA, 0.- 8. hod - Smutná Dagmar

1.SP, 0.- 8. hod - Štěpánková Alena

2.AE, 0.- 8. hod - Machová Marta

2.CR, 0.- 8. hod - Bauerová Monika

2.IT, 0.- 8. hod - Resl Martin

2.MZ, 0.- 8. hod - Reslová Štěpánka

2.ZA, 0.- 8. hod - Štěpánková Alena

 

Zpracováno v systému Bakaláři